Už nám bylo půl roku, někdo pase ovečky, někdo trénuje poslušnost a někdo dělá milou společnost v rodině, ale všichni jsou milováni.

Na konci srpna se nám náš letní vrh rozjel do nových domovů. Tentokrát větší část obsadila Ostravu a okolí. Dvě štěňátka šla ke svým sourozencům z předešlíh vrhů a krásně si se sourozenci sedli. Moc mě potěšilo, že moji majitelé štěňátek jsou i se mnou spokojeni až tak, že si vezmou štěňátko zase ode mě. Děkuji všem za důvěru ve mě. Dělali jsem vrhu C DM testy a dopadli tak, že máme 4 čisté a 3 přenašeče. Přeji všem šťastný a dlouhý život ve vašich novách rodinách.

Narodilo se 15.6.2021 sedm krásných štěňátek. Tři kluci a čtyři holky. Tentokrát to bylo opravdu zdlouhavé a nekonečné. Frenuška začala hrabat a připravovat se n noci z neděle na pondělí. Tak jsme noc prodřímali a čekali co bude. Ráno ji vše přešlo, ale dopoledne opět přípravy. Hrabaní, schovávání a hlavně dýchání. No trvalo to hodně dlouho a tak jsem radši vyrazila odpoledne k veterináři, aby zkontroloval miminka. Vše bylo v pořádku a pokud by do půlnoci neporodila, máme zase vyrazit na veterinu. Tak jsem čekala, všichni napnutí a Frency už značně unavená a stále nic. Blížila se půlnoc a konečně to přišlo. Praskla plodová voda a ve tři čtvrtě na dvanáct přišla na svět prví holčička. Paráda, teď už to snad pojede rychle. Druhá noc kterou prožijeme vzhůru. Ale Frency je moje šikulka, šlo ji to moc dobře a ona ráno v půl páté porodila posední štěňátko. Tak a náš vrh C byl na světě.